Combisteel Saladette | Pro Line | 281l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 7x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksel | 1400x700x850/1090(h)mm
€3.140,00
€2.355,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Pro Line | 281l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 7x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksel | 1400x700x850/1090(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.140,00
U bespaart €785,00 (25%)
€2.355,00 excl. btw
€2.849,55 incl. btw
Of €949,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5140 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Pro Line
Bruto inhoud (deuren) 281 liter
Aantal roosters 2
In aantal GN 7x 1/3 GN PAN
Max diepte GN bak (mm) 150
Geforceerd
Ontdooisysteem automatisch
Geluidsniveau (dB) 40
Max omg temp (°C) 43
Temp bereik (°C) -2/+8
Isolatiedikte 50 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50/60
El.vermogen (kW) 0,3
Gewicht bruto (kg) 155
B 1400 x D 700 x H 1090 mm
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 281L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 7x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksel | 1400x700x850/1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bruto inhoud (deuren) 281 liter
Aantal roosters 2
In aantal GN 7x 1/3 GN PAN
Max diepte GN bak (mm) 150
Geforceerd
Ontdooisysteem automatisch
Geluidsniveau (dB) 40
Max omg temp (°C) 43
Temp bereik (°C) -2/+8
Isolatiedikte 50 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50/60
El.vermogen (kW) 0,3
Gewicht bruto (kg) 155
B 1400 x D 700 x H 1090 mm
Specificaties
| Breedte | 1400mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1090mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 155kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 281L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 7x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksel | 1400x700x850/1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5140 |
| EAN / Barcode | 6017430194142 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




