Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 9x En600x400 | 700x540x640(h)mm
€345,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 9x En600x400 | 700x540x640(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€345,00 excl. btw
€417,45 incl. btw
Of €139,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707685 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI thermo-cateringcontainer uit de ProfiLine is een lichtgewicht, frontsluitende EPP-container, ontworpen voor efficiënt transport en opslag voedsel. Met 9 rails voor 600x400 mm Euronorm-trays, een stapelbaar ontwerp en hoge temperatuurbestendigheid, houdt de container gerechten op optimale temperatuur en zorgt hij voor veilig hanteren. Dankzij de afgeronde hoeken en het duurzame materiaal is het een betrouwbare en hygiënische keuze voor professioneel gebruik. De container is bovendien vaatwasmachinebestendig tot 80°C.
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 9x EN600x400 | 700x540x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Inhoud | 128 liter |
| Materiaal | EPP (geëxpandeerd polypropyleen) |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 640 mm |
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 9x EN600x400 | 700x540x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707685 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
