Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 100l | 635x465x660(h)mm
€275,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 100l | 635x465x660(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€275,00 excl. btw
€332,75 incl. btw
Of €110,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707999 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze thermo-cateringcontainer uit de ProfiLine HENDI is ultra-lichtgewicht en duurzaam en beschikt over een hermetisch sluitbare opening. De container is geschikt voor 1/1 GN containers en voorzien 8 groeven met een tussenruimte 61 mm om GN containers eenvoudig in te schuiven. Dankzij de hoge stapelranden met vergrendelend profiel kunnen de containers stabiel gestapeld worden zonder verschuiving.
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 100L | 635x465x660(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Inhoud | 100 liter |
| Materiaal | EPP (geëxpandeerd polypropyleen) |
| Gewicht | 4,78 kg |
| Breedte | 635 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Hoogte | 660 mm |
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 100L | 635x465x660(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707999 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


