Hendi Pizza Thermobox | Profiline | Kunststof | 21l | 410x410x240(h)mm
€47,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizza Thermobox | Profiline | Kunststof | 21l | 410x410x240(h)mm
OP VOORRAAD
€47,39 excl. btw
€57,34 incl. btw
Of €19,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707975 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze pizza thermobox uit de ProfiLine HENDI is gemaakt polypropyleen en ultralicht, met geïntegreerde handgrepen voor eenvoudig dragen. De binnenkant heeft een speciaal profiel dat het legen vergemakkelijkt. De stevige en stabiele constructie is ontworpen voor langdurig gebruik, en de box is bovenaf afgesloten met een deksel. Dankzij de groeven in de behuizing is de thermobox stapelbaar, wat efficiënt transport en opslag mogelijk maakt.
Bestel de HENDI Pizza Thermobox | ProfiLine | Kunststof | 21L | 410x410x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Inhoud | 21 liter |
| Materiaal | EPP (geëxpandeerd polypropyleen) |
| Gewicht | 0,68 kg |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de HENDI Pizza Thermobox | ProfiLine | Kunststof | 21L | 410x410x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707975 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
