Combisteel Werktafel | Rvs | Half Bodemschap | Diepte 800 | Hoogte 900 | Breedte 1000-2900 | Zelfmontage
€760,00
€570,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Werktafel | Rvs | Half Bodemschap | Diepte 800 | Hoogte 900 | Breedte 1000-2900 | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING
€760,00
U bespaart €190,00 (25%)
€570,00 excl. btw
€689,70 incl. btw
Of €229,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7812.0370 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS werktafel CombiSteel is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Deze stevige werktafel heeft een diepte 800 mm en is uitgerust met aan de linkerkant een bodemschap voor extra opbergmogelijkheden, en aan de rechterkant open onderstel zodat je daar bijvoorbeeld grotere apparaten kunt plaatsen.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een half onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Bovendien heb je nog een open ruimte om grotere apparaten onder de werktafel te plaatsen. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Half Bodemschap | Diepte 800 | Hoogte 900 | Breedte 1000-2900 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een half onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Bovendien heb je nog een open ruimte om grotere apparaten onder de werktafel te plaatsen. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1000 - 2900 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Enkel (half) |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | Ca. 43 kg - 116 kg |
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Half Bodemschap | Diepte 800 | Hoogte 900 | Breedte 1000-2900 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7812.0370 |
| EAN / Barcode | 7422242877890 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

