Combisteel Werktafel | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 700-2900 | Zelfmontage
€600,00
€450,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Werktafel | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 700-2900 | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING
€600,00
U bespaart €150,00 (25%)
€450,00 excl. btw
€544,50 incl. btw
Of €181,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7812.0160 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS werktafel CombiSteel is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Deze stevige werktafel heeft een diepte 700 mm.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het open onderstel is er plaats om bijvoorbeeld grote apparaten onder te plaatsen. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Let op, er zijn ook wielensets verkrijgbaar voor deze werktafel. Voor de breedtes t/m 2000 mm heb je de wielenset met 4 wielen nodig, en voor breedtes vanaf 2100 mm en hoger heb je de wielenset met 6 wielen nodig.
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 700-2900 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het open onderstel is er plaats om bijvoorbeeld grote apparaten onder te plaatsen. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Let op, er zijn ook wielensets verkrijgbaar voor deze werktafel. Voor de breedtes t/m 2000 mm heb je de wielenset met 4 wielen nodig, en voor breedtes vanaf 2100 mm en hoger heb je de wielenset met 6 wielen nodig.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 700 - 2900 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | Ca. 35 kg - 113 kg |
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 700-2900 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7812.0160 |
| EAN / Barcode | 7422242863886 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



