Combisteel Vrieskast | 600l | Wit | -18°c/-22°c | Geforceerd | Wielen | 750x710x1997(h)mm
€2.460,00
€1.845,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 600l | Wit | -18°c/-22°c | Geforceerd | Wielen | 750x710x1997(h)mm | 630x580x1538(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.460,00
U bespaart €615,00 (25%)
€1.845,00 excl. btw
€2.232,45 incl. btw
Of €744,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.2214 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze premium vrieskast CombiSteel is uitgevoerd met behuizing in stevig staal met hoogwaardige witte poedercoating en binnenkant in hoge kwaliteit aluminium.
De vrieskast maakt bovendien onderdeel uit de CombiSteel JDE-serie koel- en vrieskasten die verkrijgbaar is in zwart of wit met 1, 2, 3 of 4 deuren, zodat er voor elke inrichting een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtig & VerantwoordDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft dikke isolatie (60 mm) en is voorzien het relatief zuinige energielabel C, zodat je zeker weet dat je een apparaat hebt dat niet te veel energie verbruikt. Ook is de vrieskast geschikt voor gebruik in warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat is voorzien zowel rollers als stelpoten voor stabiele plaatsing en tegelijkertijd eenvoudig schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 5 verstelbare roosters, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 600L | Wit | -18°C/-22°C | Geforceerd | Wielen | 750x710x1997(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vrieskast maakt bovendien onderdeel uit de CombiSteel JDE-serie koel- en vrieskasten die verkrijgbaar is in zwart of wit met 1, 2, 3 of 4 deuren, zodat er voor elke inrichting een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtig & VerantwoordDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft dikke isolatie (60 mm) en is voorzien het relatief zuinige energielabel C, zodat je zeker weet dat je een apparaat hebt dat niet te veel energie verbruikt. Ook is de vrieskast geschikt voor gebruik in warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat is voorzien zowel rollers als stelpoten voor stabiele plaatsing en tegelijkertijd eenvoudig schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 5 verstelbare roosters, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Serie | CombiSteel JDE SERIE |
|---|---|
| Type | JDE-600F |
| Bruto inhoud | 600 liter |
| Binnenafmetingen | B 630 x D 580 x H 1538 mm |
| Materiaal | Staal (poedercoating) / aluminium |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Max. roostercapaciteit | 55 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Draaideur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 61 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 9,07 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3311 kWh |
| Aansluitwaarde | 437 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 159 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 1997 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 600L | Wit | -18°C/-22°C | Geforceerd | Wielen | 750x710x1997(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.2214 |
| EAN / Barcode | 7422242910900 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







