Combisteel Vrieskast | 500l | Zwart | -18°c/-23°c | Geforceerd | Wielen | 666x852x2082(h)mm
€3.370,00
€2.527,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 500l | Zwart | -18°c/-23°c | Geforceerd | Wielen | 666x852x2082(h)mm | 544x635x1587(h)mm
GRATIS VERZENDING
€3.370,00
U bespaart €842,50 (25%)
€2.527,50 excl. btw
€3.058,28 incl. btw
Of €1.019,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7072.1135 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe vrieskast CombiSteel is uitgevoerd met zowel binnen als buiten een strakke zwarte afwerking. De serie is verkrijgbaar in koelkasten met 1, 2, 3 of 4 deuren en vrieskasten met 1 of 2 deuren, zodat er voor elke inrichting een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, handmatige ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de vrieskast 43 mm dikke isolatie.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen en 2 stelpoten voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 500L | Zwart | -18°C/-23°C | Geforceerd | Wielen | 666x852x2082(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, handmatige ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de vrieskast 43 mm dikke isolatie.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen en 2 stelpoten voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Bruto inhoud | 500 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 544 x D 635 x H 1587 mm |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -18°C / -23°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 30°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 43 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 666 mm |
| Diepte | 852 mm |
| Hoogte | 2082 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 500L | Zwart | -18°C/-23°C | Geforceerd | Wielen | 666x852x2082(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7072.1135 |
| EAN / Barcode | 7422242989975 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



