Combisteel Snijwerktafel | Rvs/polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 700-1200 | Zelfmontage
€390,00
€292,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Snijwerktafel | Rvs/polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 700-1200 | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€390,00
U bespaart €97,50 (25%)
€292,50 excl. btw
€353,93 incl. btw
Of €117,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0285 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (12 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze snijwerktafel CombiSteel is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Deze stevige werktafel heeft een diepte 700 mm en is uitgerust met een bodemschap voor extra opbergmogelijkheden.
Polyethyleen SnijbladDe werktafel heeft een 25 mm dik polythyleen (HDPE) snijblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden. Dit maakt de snijwerktafel onder andere ideaal voor gebruik in ondernemingen waar grote hoeveelheden producten gesneden worden.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een ruim onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Bestel de CombiSteel Snijwerktafel | RVS/Polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 700-1200 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Polyethyleen SnijbladDe werktafel heeft een 25 mm dik polythyleen (HDPE) snijblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden. Dit maakt de snijwerktafel onder andere ideaal voor gebruik in ondernemingen waar grote hoeveelheden producten gesneden worden.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. De demontabele constructie maakt het transport en de montage gemakkelijk.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een ruim onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Doordat de werktafel in diverse breedten verkrijgbaar is, is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar.
Specificaties
| Materiaal | RVS (frame), polyethyleen (werkblad) |
|---|---|
| Breedte(n) | 700 - 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Enkel |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Draagkracht | Max. 150 kg (werkblad), max. 60 kg (bodemschap) |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | Ca. 26 kg - 40 kg |
Bestel de CombiSteel Snijwerktafel | RVS/Polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 700-1200 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0285 |
| EAN / Barcode | 7435137823872 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

