Qusinox Snijwerktafel | 700 Line | Rvs/polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 1200-1600 | Achteropstand | Zelfmontage
€680,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Snijwerktafel | 700 Line | Rvs/polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 1200-1600 | Achteropstand | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€680,00 excl. btw
€822,80 incl. btw
Of €274,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 3014.0712 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele snijwerktafel Qusinox heeft een diepte 700 mm en is voorzien een praktisch bodemschap. De extra stevige constructie is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking.
Polyethyleen WerkbladDe werktafel heeft een hoogwaardig polyethyleen werkblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden, zonder in te leveren op hygiëne. Dit maakt de snijwerktafel onder andere ideaal voor gebruik in slagerijen of andere gelegenheden waar veel met vlees wordt gewerkt.
Diverse BreedtenDe snijwerktafel met framedoorsnede 40 x 40 mm heeft een 40 mm dik polyethyleen snijwerkblad en is beschikbaar in diverse breedten (1200 - 1600 mm), zodat er voor verschillende situaties een passende uitvoering beschikbaar is.
Het handige bodemschap zorgt daarbij voor extra bergruimte voor bijvoorbeeld gereedschap of (vlees-)bakken.
Hygiëne + GebruikscomfortDe werktafel heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de snijwerktafel is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Bestel de Qusinox Snijwerktafel | 700 LINE | RVS/Polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 1200-1600 | Achteropstand | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Polyethyleen WerkbladDe werktafel heeft een hoogwaardig polyethyleen werkblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden, zonder in te leveren op hygiëne. Dit maakt de snijwerktafel onder andere ideaal voor gebruik in slagerijen of andere gelegenheden waar veel met vlees wordt gewerkt.
Diverse BreedtenDe snijwerktafel met framedoorsnede 40 x 40 mm heeft een 40 mm dik polyethyleen snijwerkblad en is beschikbaar in diverse breedten (1200 - 1600 mm), zodat er voor verschillende situaties een passende uitvoering beschikbaar is.
Het handige bodemschap zorgt daarbij voor extra bergruimte voor bijvoorbeeld gereedschap of (vlees-)bakken.
Hygiëne + GebruikscomfortDe werktafel heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de snijwerktafel is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Specificaties
| Serie | Qusinox 700 LINE |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 (frame), polyethyleen (werkblad) |
| Breedte(n) | 1200 - 1600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 900 / 1000 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Bodemschap | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de Qusinox Snijwerktafel | 700 LINE | RVS/Polyethyleen | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 900 | Breedte 1200-1600 | Achteropstand | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 3014.0712 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
