Qusinox Werkbank | 600 Line | Rvs | Kanteldeur + Draaideur + Laden (links) | Achteropstand | 1400x600x900(h)mm
€1.372,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Werkbank | 600 Line | Rvs | Kanteldeur + Draaideur + Laden (links) | Achteropstand | 1400x600x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.372,00 excl. btw
€1.660,12 incl. btw
Of €553,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 4014.0662-R |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele werkbank Qusinox heeft een diepte 600 mm en is uitgevoerd met dubbelwandige kantel- en draaideur en 3 laden. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met gelaste hoeken en geborstelde gepolijste afwerking.
Unieke IndelingDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een unieke indeling met rechts een vak met deur die naar voren kantelt, bijvoorbeeld geschikt om te gebruiken als afvalkast met een afvalzak erin. In het midden is een draaideur te vinden met daarachter een verstelbaar tussenschap en links daarnaast zijn 3 stevige laden geplaatst.
Deze zeer flexibele indeling zorgt dat de werkbank geschikt is voor diverse soorten toepassingen, waarbij zowel bergruimte als ruimte voor afval in één zijn gecombineerd en dit alles tegelijkertijd toch netjes en uit het zicht is weggewerkt.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Bestel de Qusinox Werkbank | 600 LINE | RVS | Kanteldeur + Draaideur + Laden (Links) | Achteropstand | 1400x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Unieke IndelingDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een unieke indeling met rechts een vak met deur die naar voren kantelt, bijvoorbeeld geschikt om te gebruiken als afvalkast met een afvalzak erin. In het midden is een draaideur te vinden met daarachter een verstelbaar tussenschap en links daarnaast zijn 3 stevige laden geplaatst.
Deze zeer flexibele indeling zorgt dat de werkbank geschikt is voor diverse soorten toepassingen, waarbij zowel bergruimte als ruimte voor afval in één zijn gecombineerd en dit alles tegelijkertijd toch netjes en uit het zicht is weggewerkt.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Specificaties
| Serie | Qusinox 600 LINE |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 1400 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 900 / 1000 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Kanteldeur + draaideur |
| Laden | 3 (links) |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Qusinox Werkbank | 600 LINE | RVS | Kanteldeur + Draaideur + Laden (Links) | Achteropstand | 1400x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 4014.0662-R |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
