Bartscher Werkbank | Rvs | Kanteldeur | 400x700x850(h)mm
€805,00
€603,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Werkbank | Rvs | Kanteldeur | 400x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€805,00
U bespaart €201,25 (25%)
€603,75 excl. btw
€730,54 incl. btw
Of €243,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 317347 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Bartscher 700A1A afvalbakkast, met een capaciteit 28 liter, is een ideale oplossing voor keukens. De RVS CNS 18/10 kast is uitgerust met kanteldeur die handmatig open klapt. De uitneembare binnenemmer heeft handgrepen aan beide zijden waardoor je hem gemakkelijk kunt legen en reinigen.
Afmetingen de binnenemmer zijn 250x295x400(h)mm. Daarnaast zijn de poten de kast in hoogte verstelbaar 850 mm tot 900 mm. Aan de achterkant het bovenblad zit een opstaande rand 40 mm.
Bestel de Bartscher Werkbank | RVS | Kanteldeur | 400x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmetingen de binnenemmer zijn 250x295x400(h)mm. Daarnaast zijn de poten de kast in hoogte verstelbaar 850 mm tot 900 mm. Aan de achterkant het bovenblad zit een opstaande rand 40 mm.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 28 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Afvalscheiding | Nee |
| Opening / deksel | Klanteldeur |
| Bediening | Handbediening |
| Binnenemmer | Uitneembaar |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 28,1 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Bartscher Werkbank | RVS | Kanteldeur | 400x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 317347 |
| EAN / Barcode | 4015613699479 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






