Diamond Vrieskist | 527l | Wit | -15°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 1810x600x830(h)mm
€1.685,00
€1.263,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieskist | 527l | Wit | -15°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 1810x600x830(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.685,00
U bespaart €421,25 (25%)
€1.263,75 excl. btw
€1.529,14 incl. btw
Of €509,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DPA/TRV18-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vrieskist:
- Gemaakt voor verkoop in zelfbediening. - Schuifdeksel,gebogen glazen,omkaderd met een weerstand tegen vriesvorming.- Buitenafwerking in glasplaat, "wit geplastificeerd", isolatie 60 mm met polyurethaan zonder CFC.- Koperen verdampers «serpentin» in de wanden geplaatst.- Geventileerde condensator.- Mechanische thermostaat,analogische thermometer,alarm met verklikkerlichtje.- Standaard geleverd met: 6 manden.- Standaard geleverd met wieltjes.
Bestel de Diamond Vrieskist | 527L | Wit | -15°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 1810x600x830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
- Gemaakt voor verkoop in zelfbediening. - Schuifdeksel,gebogen glazen,omkaderd met een weerstand tegen vriesvorming.- Buitenafwerking in glasplaat, "wit geplastificeerd", isolatie 60 mm met polyurethaan zonder CFC.- Koperen verdampers «serpentin» in de wanden geplaatst.- Geventileerde condensator.- Mechanische thermostaat,analogische thermometer,alarm met verklikkerlichtje.- Standaard geleverd met: 6 manden.- Standaard geleverd met wieltjes.
Specificaties
| Breedte | 1810mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 830mm |
| Voltage | 230 |
| kW | 0.27 |
| Temperatuurbereik | -15°_-23° |
| Gewicht | 72kg |
Bestel de Diamond Vrieskist | 527L | Wit | -15°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 1810x600x830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DPA/TRV18-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





