Diamond Vrieskist | 672l | Wit | -15°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels (vlak) | 2050x635x890(h)mm
€1.256,00
€942,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieskist | 672l | Wit | -15°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels (vlak) | 2050x635x890(h)mm | 1930x510x665(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.256,00
U bespaart €314,00 (25%)
€942,00 excl. btw
€1.139,82 incl. btw
Of €379,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | GVL69-G6 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische vrieskist Diamond is perfect voor flexibele opslag of etalering bijvoorbeeld (schep)ijs en andere diepvriesproducten, waarbij de inhoud door het grote glasoppervlak de vlakke schuifdeksels direct in het oog springt.
Effectieve KoelingHet apparaat is voorzien statische koeling in de wanden met temperatuurbereik -15°C/-23°C, waarmee voor schepijs zowel de perfecte serveer- als bewaartemperatuur kan worden ingesteld, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening met aan-/uitschakelaar en digitale thermometer aan de buitenkant. Daarnaast maakt de vrieskist gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaardige ConstructieDe vrieskist heeft een behuizing in geplastificeerd staal met dikke isolatie, voor optimaal temperatuurbehoud, en interieur in aluminium met gehamerd reliëf, zodat eventueel gebruik ontstane krasjes en deukjes nauwelijks opvallen. En de soepel glijdende schuifeksels met Thermopane®-glas en aluminium frame zijn voorzien een slot met sleutel.
Optimaal GebruiksgemakOm de ruime inhoud flexibel te kunnen inrichten en optimaal te kunnen benutten, wordt de vrieskist geleverd met 3 bijpassende draadmanden en is er ruimte voor in totaal 8 draadmanden. Bovendien zorgt de condenswaterafvoer voor makkelijker ontdooien en schoonmaken de binnenruimte, en maken de geremde zwenkwielen verplaatsen heel eenvoudig, wat ook het schoonmaken rond en onder het apparaat vergemakkelijkt!
Bestel de Diamond Vrieskist | 672L | Wit | -15°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels (Vlak) | 2050x635x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingHet apparaat is voorzien statische koeling in de wanden met temperatuurbereik -15°C/-23°C, waarmee voor schepijs zowel de perfecte serveer- als bewaartemperatuur kan worden ingesteld, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening met aan-/uitschakelaar en digitale thermometer aan de buitenkant. Daarnaast maakt de vrieskist gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaardige ConstructieDe vrieskist heeft een behuizing in geplastificeerd staal met dikke isolatie, voor optimaal temperatuurbehoud, en interieur in aluminium met gehamerd reliëf, zodat eventueel gebruik ontstane krasjes en deukjes nauwelijks opvallen. En de soepel glijdende schuifeksels met Thermopane®-glas en aluminium frame zijn voorzien een slot met sleutel.
Optimaal GebruiksgemakOm de ruime inhoud flexibel te kunnen inrichten en optimaal te kunnen benutten, wordt de vrieskist geleverd met 3 bijpassende draadmanden en is er ruimte voor in totaal 8 draadmanden. Bovendien zorgt de condenswaterafvoer voor makkelijker ontdooien en schoonmaken de binnenruimte, en maken de geremde zwenkwielen verplaatsen heel eenvoudig, wat ook het schoonmaken rond en onder het apparaat vergemakkelijkt!
Specificaties
| Type | Diamond GVL69-G6 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 672 liter |
| Binnenafmetingen | B 1930 x D 510 x H 665 mm |
| Materiaal | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern), gehamerd (intern) |
| Temperatuurbereik | -15°C / -23°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 65 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten manden | 3 |
| Max. mandcapaciteit | 8 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (glas) |
| Dekselvorm | Vlak |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,17 kW |
| Gewicht | 92 kg |
| Breedte | 2050 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Hoogte | 890 mm |
Bestel de Diamond Vrieskist | 672L | Wit | -15°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels (Vlak) | 2050x635x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | GVL69-G6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





