Combisteel Snijwerktafel | Met Onderkast | Schuifdeuren | Rvs | 1600x700x850(h)mm
€1.090,00
€817,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Snijwerktafel | Met Onderkast | Schuifdeuren | Rvs | 1600x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.090,00
U bespaart €272,50 (25%)
€817,50 excl. btw
€989,18 incl. btw
Of €329,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7333.1625 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de CombiSteel Snijwerktafel | Met Onderkast | Schuifdeuren | RVS | 1600x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7333.1625 |
| EAN / Barcode | 7422242981986 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

