Diverso by Diamond Vrieskast | 382l | Zwart | -18°c/-24°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm
€1.757,00
€1.317,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Vrieskast | 382l | Zwart | -18°c/-24°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm | 490x469x1570(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.757,00
U bespaart €439,25 (25%)
€1.317,75 excl. btw
€1.594,48 incl. btw
Of €531,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DLBQ/R39 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrieskast Diverso by Diamond heeft een bruto inhoud 382 liter en beschikt over 5 vaste roosters, wat samen met de bodem 6 ruimte niveaus oplevert. En door het grote glasoppervlak in de deur, de interne LED-verlichting en de strakke zwarte afwerking de behuizing én het interieur wordt een moderne en aantrekkelijke presentatie bereikt.
Gecombineerde KoelingDe vrieskast is voorzien koeling door middel vaste verdamperroosters in combinatie met luchtcirculatie door een ventilator bovenaan, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -18°C/-24°C met handmatige ontdooiing, en mechanische bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, en de zelfsluitende deur zorgt voor minimaal koudeverlies.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in zwart gevormd ABS kunststof, en de ventilator stopt het openen de deur, voor optimaal gebruiksgemak. De vriesksat is daarnaast voorzien zwenkwielen aan de achterkant, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en 2 stelpoten zodat de vrieskast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is. En het apparaat heeft een glasdeur met apart geschakelde interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 382L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gecombineerde KoelingDe vrieskast is voorzien koeling door middel vaste verdamperroosters in combinatie met luchtcirculatie door een ventilator bovenaan, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -18°C/-24°C met handmatige ontdooiing, en mechanische bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, en de zelfsluitende deur zorgt voor minimaal koudeverlies.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in zwart gevormd ABS kunststof, en de ventilator stopt het openen de deur, voor optimaal gebruiksgemak. De vriesksat is daarnaast voorzien zwenkwielen aan de achterkant, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en 2 stelpoten zodat de vrieskast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is. En het apparaat heeft een glasdeur met apart geschakelde interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Specificaties
| Bruto inhoud | 382 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 490 x D 469 x H 1570 mm |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), kunststof (intern), aluminium (deur) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | CFK-vrij polyurethaan |
| Bediening | Analoog |
| Niveaus | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,57 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 640 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 1875 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 382L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DLBQ/R39 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



