Combisteel Vrieskast | 460l | Zwart | -18°c/-24°c | Geforceerd | Wielen | 680x700x1990(h)mm
€2.550,00
€1.912,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 460l | Zwart | -18°c/-24°c | Geforceerd | Wielen | 680x700x1990(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.550,00
U bespaart €637,50 (25%)
€1.912,50 excl. btw
€2.314,13 incl. btw
Of €771,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0135 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe vrieskast CombiSteel is uitgevoerd met een strakke zwarte afwerking aan de buitenzijde en een aluminium interieur. De vrieskast beschikt over een glazen deur en een groot LED-paneel bovenop de deur, wat zorgt voor een opvallende presentatie en een professionele uitstraling. Met een inhoud 460 liter is er voldoende ruimte voor het efficiënt opbergen diepvriesproducten.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in combinatie met de LED-verlichting in het interieur zorgt dat de producten duidelijk zichtbaar zijn en extra opvallen. De vrieskast wordt geleverd met 4 verstelbare roosters 482 x 485 mm, waarmee de binnenruimte flexibel ingericht kan worden.
Krachtige KoelingDe vrieskast maakt gebruik krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C tot -24°C. Het apparaat werkt met het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en beschikt over automatische ontdooiing en een digitaal bedieningspaneel. Dankzij de isolatie blijft de vrieskast energiezuinig en betrouwbaar in gebruik.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast is voorzien 4 wielen voor eenvoudig verplaatsen. De deur is afsluitbaar en scharniert aan de rechterzijde. Het apparaat wordt stekkerklaar geleverd en is geschikt voor een omgevingstemperatuur tot 32°C.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 460L | Zwart | -18°C/-24°C | Geforceerd | Wielen | 680x700x1990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in combinatie met de LED-verlichting in het interieur zorgt dat de producten duidelijk zichtbaar zijn en extra opvallen. De vrieskast wordt geleverd met 4 verstelbare roosters 482 x 485 mm, waarmee de binnenruimte flexibel ingericht kan worden.
Krachtige KoelingDe vrieskast maakt gebruik krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C tot -24°C. Het apparaat werkt met het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en beschikt over automatische ontdooiing en een digitaal bedieningspaneel. Dankzij de isolatie blijft de vrieskast energiezuinig en betrouwbaar in gebruik.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast is voorzien 4 wielen voor eenvoudig verplaatsen. De deur is afsluitbaar en scharniert aan de rechterzijde. Het apparaat wordt stekkerklaar geleverd en is geschikt voor een omgevingstemperatuur tot 32°C.
Specificaties
| Bruto inhoud | 460 liter |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 482 x 485 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 8,21 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2997 kWh |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1990 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 460L | Zwart | -18°C/-24°C | Geforceerd | Wielen | 680x700x1990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0135 |
| EAN / Barcode | 7435137811886 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




