Buffalo Warmhoudlamp | Rvs | Zwenkbaar | Max. 250w | 260x180x670(h)mm
€253,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Warmhoudlamp | Rvs | Zwenkbaar | Max. 250w | 260x180x670(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€253,00 excl. btw
€306,13 incl. btw
Of €102,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | DB455 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Of de lamp nu wordt gebruikt in een buffet, ontbijt of zelfbedieningsstation, met deze Buffalo warmtelamp voor kan je verleidelijke hapjes, vlees, gerechten en buffetten aantrekkelijk presenteren en op de juiste temperatuur bewaren voor een maximale aantrekkingskracht en kwaliteit.
De lamp is ongelooflijk eenvoudig op te stellen en kan gemakkelijk worden gepositioneerd om het voedsel er geweldig uit te laten zien. Met zijn verstelbare en zwenkbare kop en eenvoudige plug-and-play bediening kan de warmte moeiteloos gericht worden op waar die nodig is, en zo helpen om voedsel te accentueren, warm te houden en voedselverspilling te voorkomen.
En dankzij de gepolijste roestvrijstalen afwerking geeft de Buffalo warmhoudlamp een stijlvol en elegant accent aan elke front of house service.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | RVS | Zwenkbaar | Max. 250W | 260x180x670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De lamp is ongelooflijk eenvoudig op te stellen en kan gemakkelijk worden gepositioneerd om het voedsel er geweldig uit te laten zien. Met zijn verstelbare en zwenkbare kop en eenvoudige plug-and-play bediening kan de warmte moeiteloos gericht worden op waar die nodig is, en zo helpen om voedsel te accentueren, warm te houden en voedselverspilling te voorkomen.
En dankzij de gepolijste roestvrijstalen afwerking geeft de Buffalo warmhoudlamp een stijlvol en elegant accent aan elke front of house service.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Specificaties
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lampwattage | ≤ 250 W |
| Flexibel | Ja |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Gepolijst |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 670 mm |
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | RVS | Zwenkbaar | Max. 250W | 260x180x670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | DB455 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


