Saro Warmhoudunit | Zoe | 1/1 GN | 30°c/90°c | Onder-/bovenverwarming | 0.8kw (230v) | 825x660x580(h)mm
€1.070,00
€695,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Warmhoudunit | Zoe | 1/1 GN | 30°c/90°c | Onder-/bovenverwarming | 0.8kw (230v) | 825x660x580(h)mm | 0.8kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.070,00
U bespaart €374,50 (35%)
€695,50 excl. btw
€841,56 incl. btw
Of €280,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3700 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ZOE warmhoudunit Saro is uitgevoerd in zwart geëmailleerd staal en voorzien een grote gebogen glazen kap om de inhoud te beschermen tegen bevuiling. Verhitting vindt zowel vanuit de bodem als vanaf boven plaats, met een temperatuurbereik 30°C/90°C dat eenvoudig kan worden ingesteld met de digitale bediening.
De verwarming vanuit de bodem wordt voorzien een efficiënte verwarmingsplaat en boven is de warmhoudunit uitgevoerd met halogeenverwarming, welke tegelijkertijd voor aantrekkelijke verlichting zorgt. En de Saro ZOE warmhoudunit heeft capaciteit voor een 1/1 GN-bak met maximale hoogte 65 mm, waarbij een precies passende GN-bak in betreffend formaat bovendien is bijgesloten!
Bestel de Saro Warmhoudunit | ZOE | 1/1 GN | 30°C/90°C | Onder-/Bovenverwarming | 0.8kW (230V) | 825x660x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De verwarming vanuit de bodem wordt voorzien een efficiënte verwarmingsplaat en boven is de warmhoudunit uitgevoerd met halogeenverwarming, welke tegelijkertijd voor aantrekkelijke verlichting zorgt. En de Saro ZOE warmhoudunit heeft capaciteit voor een 1/1 GN-bak met maximale hoogte 65 mm, waarbij een precies passende GN-bak in betreffend formaat bovendien is bijgesloten!
Specificaties
| Type | Saro ZOE |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Capaciteit | 1x 1/1 GN (≤ H 65 mm) |
| Verhitting | Onder (warmhoudplaat), boven (halogeen) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Nee |
| Materiaal | Staal (geëmailleerd) |
| Bijgesloten | 1/1 GN-bak (H 65 mm) |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 27 kg |
| Breedte | 825 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 580 mm |
Bestel de Saro Warmhoudunit | ZOE | 1/1 GN | 30°C/90°C | Onder-/Bovenverwarming | 0.8kW (230V) | 825x660x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3700 |
| EAN / Barcode | 4017337068715 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

