Saro Warmhoudbrug | Isla | 3x 1/3 GN | 50°c | Bovenverwarming (infrarood) | 0.53kw (230v) | 641x330x448(h)mm
€380,00
€247,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Warmhoudbrug | Isla | 3x 1/3 GN | 50°c | Bovenverwarming (infrarood) | 0.53kw (230v) | 641x330x448(h)mm | 0.53kW | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€380,00
U bespaart €133,00 (35%)
€247,00 excl. btw
€298,87 incl. btw
Of €99,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3705 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ISLA warmhoudbrug Saro is uitgevoerd in zwart geëmailleerd staal en infraroodverhitting boven met een temperatuur 50°C. Het apparaat wordt geleverd met 3x 1/3 GN-bakken, maar kan naar wens ook worden gebruikt met bijvoorbeeld 1x 1/1 GN of 2x 1/2 GN, met maximale hoogte de GN-bakken 65 mm.
Bestel de Saro Warmhoudbrug | ISLA | 3x 1/3 GN | 50°C | Bovenverwarming (Infrarood) | 0.53kW (230V) | 641x330x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Saro ISLA |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Capaciteit | 1x 1/1 GN (≤ H 65 mm) |
| Verhitting | Boven (infrarood) |
| Temperatuurbereik | 50°C |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Timer | Nee |
| Materiaal | Staal (geëmailleerd) |
| Bijgesloten | 3x 1/3 GN-bak (H 65 mm) |
| Aansluitwaarde | 0,53 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9 kg |
| Breedte | 641 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 448 mm |
Bestel de Saro Warmhoudbrug | ISLA | 3x 1/3 GN | 50°C | Bovenverwarming (Infrarood) | 0.53kW (230V) | 641x330x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3705 |
| EAN / Barcode | 4017337068722 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

