Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 39l | 674x400x287(h)mm
€92,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 39l | 674x400x287(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€92,50 excl. btw
€111,93 incl. btw
Of €37,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707982 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze thermo-cateringcontainer uit de ProfiLine HENDI is perfect voor het transporteren warme of koude producten. De speciale versmolten, gladde binnenzijde zorgt voor extra stevigheid, vergemakkelijkt het reinigen en verlengt de levensduur aanzienlijk. De container is geschikt voor 1/1 GN containers en de binnenafmetingen zijn 538 x 338 x 217 (h) mm. De vormgeschuimde bakken hebben een dichte structuur met een hoge isolatiewaarde, 50% hoger dan andere HENDI thermoboxen. De box is temperatuurbestendig -20 °C tot +110 °C en voorzien praktische handgrepen voor extra draagcomfort. De boxen zijn met of zonder deksel stapelbaar..
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 39L | 674x400x287(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Inhoud | 39 liter |
| Materiaal | EPP (geëxpandeerd polypropyleen) |
| Gewicht | 1,89 kg |
| Breedte | 674 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 287 mm |
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 39L | 674x400x287(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707982 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


