Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 66l | 600x400x490(h)mm
€145,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Thermo-cateringcontainer | Profiline | Kunststof | 66l | 600x400x490(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€145,00 excl. btw
€175,45 incl. btw
Of €58,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707661 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ultra-lichtgewicht en duurzame thermo-cateringcontainer uit de ProfiLine HENDI beschikt over een hermetisch sluitbare opening voor optimale bescherming de inhoud. De verwijderbare deur kan zelfs geopend worden terwijl de containers gestapeld zijn, wat zorgt voor gebruiksgemak in drukke omgevingen. De container heeft 5 groeven met een tussenruimte 65 mm om 1/1 GN containers eenvoudig in te schuiven. Dankzij de hoge stapelranden met vergrendelend profiel kunnen de containers stabiel gestapeld worden zonder verschuiven. De binnenafmetingen zijn 535 x 310 x 400 (h) mm en de thermo-cateringcontainer past precies op Euro-pallets, met 4 containers per laag.
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 66L | 600x400x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Inhoud | 66 liter |
| Materiaal | EPP (geëxpandeerd polypropyleen) |
| Gewicht | 2,29 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 490 mm |
Bestel de HENDI Thermo-Cateringcontainer | ProfiLine | Kunststof | 66L | 600x400x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707661 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


