Bolero Inklapbare Tafel | Rvs/aluminium | Rvs Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | ø600x720(h)mm
€89,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Rvs/aluminium | Rvs Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | ø600x720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,99 excl. btw
€108,89 incl. btw
Of €36,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U423 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Kies voor praktisch meubilair waar je jaren mee vooruit kunt met deze klaptafel Bolero. De tafel heeft een lichtgewicht aluminium frame, met een opklapbaar RVS blad. Hierdoor is de tafel makkelijk te verplaatsen en zijn meerdere tafels nestbaar op te slaan. Dat bespaart je op- en afbouwtijd én ruimte in jouw opslag.Het aluminium en RVS is bovendien roest-, slijtage- en stootbestendig, waardoor de tafel uitermate geschikt is als terrastafel. Het klassieke ontwerp is ideaal voor allerlei cafés en restaurants.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | Ø600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | RVS |
|---|---|
| Materiaal poten | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7,1 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 720 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | Ø600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U423 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


