Rational Onderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | Bodemschap | Optioneel Wielen | 860x685x699(h)mm
€1.033,00
€878,05
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Onderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | Bodemschap | Optioneel Wielen | 860x685x699(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.033,00
U bespaart €154,95 (15%)
€878,05 excl. btw
€1.062,44 incl. btw
Of €354,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.089 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS onderstel met bodemschap is speciaal geschikt voor de Rational iCombi Pro/Classic 6-1/1 en 10-1/1 en is zowel beschikbaar met verstelbare poten als met (gedeeltelijk geremde) in hoogte verstelbare zwenkwielen.
Let op, de productafbeelding is de uitvoering met verstelbare poten.
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | Bodemschap | Optioneel Wielen | 860x685x699(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding is de uitvoering met verstelbare poten.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Uitvoering | Bodemschap |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 860 mm |
| Diepte | 685 mm |
| Hoogte | 699 mm |
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | Bodemschap | Optioneel Wielen | 860x685x699(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.089 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
