Rational Verhogingsonderstel | Rational Icombi Pro XS | 629x438x150-190(h)mm
€449,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Verhogingsonderstel | Rational Icombi Pro XS | 629x438x150-190(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€449,00 excl. btw
€543,29 incl. btw
Of €181,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.029 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit verhogingsonderstel is speciaal geschikt voor de Rational iCombi Pro XS 6-2/3 en kan worden gebruikt om het apparaat bijvoorbeeld op een laag werkblad te plaatsen of om oneffenheden te compenseren.
Het onderstel is uitgevoerd in RVS en in hoogte verstelbaar 150 - 190 mm.
Bestel de Rational Verhogingsonderstel | Rational iCombi Pro XS | 629x438x150-190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het onderstel is uitgevoerd in RVS en in hoogte verstelbaar 150 - 190 mm.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 629 mm |
| Diepte | 438 mm |
| Hoogte | 150 - 190 mm |
Bestel de Rational Verhogingsonderstel | Rational iCombi Pro XS | 629x438x150-190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.029 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
