Rational Verhogingsonderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 870x635x152(h)mm
€715,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Verhogingsonderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 870x635x152(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€715,00 excl. btw
€865,15 incl. btw
Of €288,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.668 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit verhogingsonderstel is speciaal geschikt voor de Rational iCombi Pro/Classic 6-1/1 en 10-1/1 en kan worden gebruikt om het apparaat bijvoorbeeld op de vloer of een laag werkblad te plaatsen en/of om beperkte oneffenheden te compenseren.
Bestel de Rational Verhogingsonderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 870x635x152(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Breedte | 870 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Hoogte | 152 mm |
Bestel de Rational Verhogingsonderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 870x635x152(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.668 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
