Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1520x753x737(h)mm
€149,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1520x753x737(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€149,99 excl. btw
€181,49 incl. btw
Of €60,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U544 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Creëer extra ruimte met deze zeer duurzame inklapbare tafel Bolero. De tafel is het perfecte decor voor jouw culinaire hoogstandjes; handig demonstraties, presentaties of buffetten en ideaal voor allerlei gelegenheden, feesten en bruiloften tot proeverijen en markten. Dankzij de handige handgreep is deze zeer praktische, inklapbare tafel eenvoudig te verplaatsen.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1520x753x737(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1520 x 753 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Breedte | 1520 mm |
| Diepte | 753 mm |
| Hoogte | 737 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1520x753x737(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U544 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


