Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1827x750x745(h)mm
€159,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1827x750x745(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€159,99 excl. btw
€193,59 incl. btw
Of €64,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U579 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Creëer direct extra ruimte met deze stevige en praktische inklapbare tafel Bolero. Ideaal voor binnen- en buitengebruik buffetten, feesten, banketten en bruiloften. Ruimtebesparend, eenvoudig te dragen en te verplaatsen.Let op: het blad kan niet dubbelgevouwen worden. De poten zijn inklapbaar, waardoor de tafel eenvoudig op te bergen is. Voor een tafel met opvouwbaar blad bestel je GAS-L001.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1827x750x745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1827 x 750 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 16,8 kg |
| Breedte | 1827 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 745 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1827x750x745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U579 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


