Diamond Mini-koelcel | Refribox | Laag Model | Incl. Motor | 1.55m³ | Isolatie 40mm | 230v | 1870x995x1060/1370(h)mm
€4.282,00
€3.211,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Mini-koelcel | Refribox | Laag Model | Incl. Motor | 1.55m³ | Isolatie 40mm | 230v | 1870x995x1060/1370(h)mm | 1790x885x980(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.282,00
U bespaart €1.070,50 (25%)
€3.211,50 excl. btw
€3.885,92 incl. btw
Of €1.295,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | RBB/4_4_URA/P3-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele REFRIBOX lage minikoelcel Diamond is door het compacte formaat ideaal wanneer een koelkast te klein is, maar geen ruimte beschikbaar is voor een grote koelcel. De minikoelcel wordt geleverd inclusief bijpassende REFRIBOX koelunit voor in het plafond de cel.
VatenkoelerDoor de speciaal op standaard KEG-formaat afgestemde binnenafmetingen is deze lage koelcel daarnaast ook zéér geschikt als vatenkoeler, met capaciteit voor meerdere standaard KEG-formaten.
Krachtig & VerantwoordDe bijgesloten REFRIBOX plafondunit heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C en beschikt over geforceerde koeling, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display op het buitendeel. De geventileerde verdamper is behandeld tegen zouten en voedingszuren, voor optimale levensduur. Daarnaast maakt de unit gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Robuust OntwerpDe vloer is uitgevoerd in RVS en de stalen wanden, met 40 mm dikke isolatie in CFK-vrij polyurethaan, zijn voorzien hoogwaardige witte lak. De extra grote deuren zorgen voor ruime toegang tot de binnenruimte en hebben geïntegreerde handgrepen en verwijderbare magnetische afdichtingsrubbers, voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden. En de stelvoeten zorgen daarnaast voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Belangrijke AandachtspuntenDe koel-/vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de Diamond Mini-Koelcel | REFRIBOX | Laag Model | Incl. Motor | 1.55m³ | Isolatie 40mm | 230V | 1870x995x1060/1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VatenkoelerDoor de speciaal op standaard KEG-formaat afgestemde binnenafmetingen is deze lage koelcel daarnaast ook zéér geschikt als vatenkoeler, met capaciteit voor meerdere standaard KEG-formaten.
Krachtig & VerantwoordDe bijgesloten REFRIBOX plafondunit heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C en beschikt over geforceerde koeling, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display op het buitendeel. De geventileerde verdamper is behandeld tegen zouten en voedingszuren, voor optimale levensduur. Daarnaast maakt de unit gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Robuust OntwerpDe vloer is uitgevoerd in RVS en de stalen wanden, met 40 mm dikke isolatie in CFK-vrij polyurethaan, zijn voorzien hoogwaardige witte lak. De extra grote deuren zorgen voor ruime toegang tot de binnenruimte en hebben geïntegreerde handgrepen en verwijderbare magnetische afdichtingsrubbers, voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden. En de stelvoeten zorgen daarnaast voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Belangrijke AandachtspuntenDe koel-/vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond REFRIBOX |
|---|---|
| Uitvoering | Laag model |
| Bruto inhoud | 1,55 m³ |
| Binnenafmetingen | B 1790 x D 885 x H 980 mm |
| Capaciteit | 16x 30 liter (KEG) / 8x 50 liter (KEG) |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde koelunit | 0,47 kW |
| Voeding koelunit | 230 V |
| Afmetingen koelunit | B 675 x D 495 x H 305 mm |
| Materiaal wanden | Plaatstaal |
| Afwerking wanden | Wit |
| Isolatiedikte | 40 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Materiaal vloer | RVS |
| Deuropening | Voorkant |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Deurverwarming | Nee |
| Gewicht | 186 kg |
| Breedte | 1870 mm |
| Diepte | 995 mm |
| Hoogte | 1060 / 1370 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Mini-Koelcel | REFRIBOX | Laag Model | Incl. Motor | 1.55m³ | Isolatie 40mm | 230V | 1870x995x1060/1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | RBB/4_4_URA/P3-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





