Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø600x735(h)mm
€46,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø600x735(h)mm
OP VOORRAAD
€46,69 excl. btw
€56,49 incl. btw
Of €18,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CA998 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze draagbare en opklapbare witte tafel is ideaal voor kleine cafés, brasserieën en bistro's waar meubilair eenvoudig verplaatst moet kunnen worden of 's avonds binnen moet worden gezet. Het voordeel deze ruimtebesparende, opklapbare tafels is dat ze eenvoudig op drukke momenten bijgezet kunnen worden, mocht dit nodig zijn, robuust zijn en geschikt zijn voor buiten en eenvoudig binnen opgeborgen kunnen worden zonder dat ze veel ruimte innemen.
LET OP: hoogte is slechts 735 mm, dit is geen statafel
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø600x735(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
LET OP: hoogte is slechts 735 mm, dit is geen statafel
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Framedoorsnede | Ø 22 mm |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 735 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø600x735(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CA998 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


