Santos Koffiemolen | N.04 | ≤14kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kw (230v) | 220x320x700(h)mm
€1.153,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Koffiemolen | N.04 | ≤14kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kw (230v) | 220x320x700(h)mm | 0.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.153,00 excl. btw
€1.395,13 incl. btw
Of €465,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CN012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De SANTOS N.04 koffiemolen, een commerciële machine geleverd door een 's werelds beste koffiemaalspecialisten, neemt het product eersteklas koffiebonen en transformeert ze in een naar wens instelbare maalgraad, of het nu Turks, espresso, Franse pers of iets anders is.
De koffiemolen, met krachtige commerciële inductiemotor, is handsfree te bedienen en maakt gebruik zeer resistente Ø 63,5 mm precisiemaalschijven met horizontale as en voedingsschroef, die kunnen worden aangepast aan de gewenste maling - fijn of grof. En door de stevige zakhouder, met hoogte 280 mm, worden zakken goed op hun plaats gehouden, om volledig handsfree gebruik mogelijk te maken. De werking met directe afgifte zorgt dat er geen koffie in de trechter overblijft en het antistatische systeem zorgt voor optimaal gebruikscomfort.
Een fijne aanwinst voor winkels, restaurants, cafés en coffeeshops. Het hoge rendement en het simplistische ontwerp deze machine zorgen ervoor dat klanten in een mum tijd kwaliteitskoffie krijgen, zonder dat er bonen worden verspild!
Bestel de SANTOS Koffiemolen | N.04 | ≤14kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kW (230V) | 220x320x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koffiemolen, met krachtige commerciële inductiemotor, is handsfree te bedienen en maakt gebruik zeer resistente Ø 63,5 mm precisiemaalschijven met horizontale as en voedingsschroef, die kunnen worden aangepast aan de gewenste maling - fijn of grof. En door de stevige zakhouder, met hoogte 280 mm, worden zakken goed op hun plaats gehouden, om volledig handsfree gebruik mogelijk te maken. De werking met directe afgifte zorgt dat er geen koffie in de trechter overblijft en het antistatische systeem zorgt voor optimaal gebruikscomfort.
Een fijne aanwinst voor winkels, restaurants, cafés en coffeeshops. Het hoge rendement en het simplistische ontwerp deze machine zorgen ervoor dat klanten in een mum tijd kwaliteitskoffie krijgen, zonder dat er bonen worden verspild!
Specificaties
| Type | SANTOS N.04 |
|---|---|
| Vulinhoud | 1 kg |
| Productiecapaciteit | ≤ 14 kg/uur |
| Mes-/raspformaat | Ø 63,5 mm |
| Rotatiesnelheid | 1.500 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium, RVS |
| Vermogen | 0,6 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 18 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Bestel de SANTOS Koffiemolen | N.04 | ≤14kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kW (230V) | 220x320x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CN012 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


