Santos Koffiemolen | Heavy Duty | 80-120kg/u | Instelbare Maalgraad | 1.5kw (230v) | 279x329x677(h)mm
€3.373,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Koffiemolen | Heavy Duty | 80-120kg/u | Instelbare Maalgraad | 1.5kw (230v) | 279x329x677(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.373,00 excl. btw
€4.081,33 incl. btw
Of €1.360,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CK822 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De SANTOS N.63 HEAVY DUTY is de ideale koffiemolen voor zwaar gebruik voor bedrijven en locaties waar grote hoeveelheden gemalen koffie worden gedistribueerd. Het apparaat kan snel en betrouwbaar tot wel 120 kg koffie per uur in zakken malen, met een gemiddelde output ca. 80 kg per uur.
De SANTOS N.63 kan alle soorten maling produceren, extra fijn tot extra grof, en kan zelfs consistent de extra fijne Turkse koffie of Bosnische koffiemaling produceren. De zakhouder heeft capaciteit voor zakken 1 tot maar liefst 250 kg en het apparaat is voorzien een speciale trilplaat, voor een betere verdeling de gemalen koffie in de zak!
Bestel de SANTOS Koffiemolen | HEAVY DUTY | 80-120kg/u | Instelbare Maalgraad | 1.5kW (230V) | 279x329x677(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De SANTOS N.63 kan alle soorten maling produceren, extra fijn tot extra grof, en kan zelfs consistent de extra fijne Turkse koffie of Bosnische koffiemaling produceren. De zakhouder heeft capaciteit voor zakken 1 tot maar liefst 250 kg en het apparaat is voorzien een speciale trilplaat, voor een betere verdeling de gemalen koffie in de zak!
Specificaties
| Type | SANTOS N.63 HEAVY DUTY |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 80 - 120 kg/uur |
| Bediening | Analoog |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 40 kg |
| Breedte | 279 mm |
| Diepte | 329 mm |
| Hoogte | 677 mm |
Bestel de SANTOS Koffiemolen | HEAVY DUTY | 80-120kg/u | Instelbare Maalgraad | 1.5kW (230V) | 279x329x677(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CK822 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


