Santos Koffiemolen | Rvs | 15kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kw (230v) | Zakhouder | 190x335x690(h)mm
€1.278,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Koffiemolen | Rvs | 15kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kw (230v) | Zakhouder | 190x335x690(h)mm | 0.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.278,00 excl. btw
€1.546,38 incl. btw
Of €515,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CN013 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos 43NA koffiemolen is door zijn zeer stille werking bijzonder geschikt voor bijvoorbeeld front-of-house gebruik. De krachtige inductiemotor (1500 TPM) zorgt daarbij voor een capaciteit tot 15 kg per uur.
De maalgraad is eenvoudig aan te passen (zeer fijn tot zeer grof) en er kan eenvoudig een zak aan het apparaat worden bevestigd, zodat de gemalen koffie hier direct in wordt opgevangen en de zak niet continu handmatig vastgehouden hoeft te worden, tot een gewicht 1 kg.
Het apparaat is voorzien hoge kwaliteit maalschijven (Ø 63,5 mm) voor een optimale levensduur, welke voorzien zijn aanvoerschroef en horizontale maalas. Dit systeem zorgt voor een consistente portionering en de koffiemolen wordt stekkerklaar geleverd!
Bestel de SANTOS Koffiemolen | RVS | 15kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kW (230V) | Zakhouder | 190x335x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De maalgraad is eenvoudig aan te passen (zeer fijn tot zeer grof) en er kan eenvoudig een zak aan het apparaat worden bevestigd, zodat de gemalen koffie hier direct in wordt opgevangen en de zak niet continu handmatig vastgehouden hoeft te worden, tot een gewicht 1 kg.
Het apparaat is voorzien hoge kwaliteit maalschijven (Ø 63,5 mm) voor een optimale levensduur, welke voorzien zijn aanvoerschroef en horizontale maalas. Dit systeem zorgt voor een consistente portionering en de koffiemolen wordt stekkerklaar geleverd!
Specificaties
| Type | Santos 43NA |
|---|---|
| Capaciteit | 15 kg / uur |
| Materiaal | RVS (gelakt) |
| Aansluitwaarde | 0,6 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 20 kg |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Hoogte | 690 mm |
Bestel de SANTOS Koffiemolen | RVS | 15kg/u | Instelbare Maalgraad | 0.6kW (230V) | Zakhouder | 190x335x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CN013 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


