Bartscher Planeetmenger | 0.75kg/5l | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.25kw (230v) | 230x260x415(h)mm
€749,00
€561,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Planeetmenger | 0.75kg/5l | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.25kw (230v) | 230x260x415(h)mm | 0.25kW
GRATIS VERZENDING
€749,00
U bespaart €187,25 (25%)
€561,75 excl. btw
€679,72 incl. btw
Of €226,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 101915 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Een klein maar professioneel apparaat, ondanks het bescheiden productievolume doet deze keukenmachine op het gebied kwaliteit niet onder voor de grotere machines. Met de traploze snelheidsregeling kan de snelheid helemaal afgestemd worden op jouw behoeften.
Bestel de Bartscher Planeetmenger | 0.75kg/5L | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.25kW (230V) | 230x260x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kantelbare kop | Ja |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 0,75 kg / 5 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gegoten aluminium (behuizing), RVS (kom) |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Mengarm, kneedhaak, bolgarde |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14,8 kg |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 415 mm |
Bestel de Bartscher Planeetmenger | 0.75kg/5L | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.25kW (230V) | 230x260x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 101915 |
| EAN / Barcode | 4015613779263 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









