Saro Milkshaker | Sotus | Dubbel | Rvs | 2x 0.75l | 0.16kw (230v) | Incl. Rvs Mengbekers | 360x170x510(h)mm
€275,00
€178,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Milkshaker | Sotus | Dubbel | Rvs | 2x 0.75l | 0.16kw (230v) | Incl. Rvs Mengbekers | 360x170x510(h)mm | 0.16kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€275,00
U bespaart €96,25 (35%)
€178,75 excl. btw
€216,29 incl. btw
Of €72,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-2102 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De SOTUS professionele milkshakers Saro combineren een robuuste constructie, volledig gemaakt geborsteld RVS, met optimaal gebruiksgemak door de eenvoudige schakelaarbediening. De milkshakers zijn bovendien beschikbaar in enkele of dubbele uitvoering.
Deze dubbele uitvoering wordt geleverd inclusief 2 stevige RVS mengbekers met inhoud 750 ml, zodat er direct gebruik kan worden gemaakt, en door de antislipvoeten staat het apparaat extra stevig, ook tijdens het mixen!
Bestel de Saro Milkshaker | SOTUS | Dubbel | RVS | 2x 0.75L | 0.16kW (230V) | Incl. RVS Mengbekers | 360x170x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze dubbele uitvoering wordt geleverd inclusief 2 stevige RVS mengbekers met inhoud 750 ml, zodat er direct gebruik kan worden gemaakt, en door de antislipvoeten staat het apparaat extra stevig, ook tijdens het mixen!
Specificaties
| Serie | Saro SOTUS |
|---|---|
| Type | SOTUS 2 |
| Uitvoering | Dubbel |
| Bruto inhoud | 2x 0,75 liter |
| Snelheid/-heden | 1 |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | 2 mengbekers |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Saro Milkshaker | SOTUS | Dubbel | RVS | 2x 0.75L | 0.16kW (230V) | Incl. RVS Mengbekers | 360x170x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-2102 |
| EAN / Barcode | 4017337071838 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

