Combisteel Planeetmenger | 4kg/10l | 10 Snelheden | Verwijderbare Kom | 0.75kw (230v) | 447x518x690(h)mm
€1.505,00
€1.128,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Planeetmenger | 4kg/10l | 10 Snelheden | Verwijderbare Kom | 0.75kw (230v) | 447x518x690(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.505,00
U bespaart €376,25 (25%)
€1.128,75 excl. btw
€1.365,79 incl. btw
Of €455,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7534.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele planeetmenger CombiSteel is zeer geschikt voor heavy duty toepassingen, zoals het kneden verschillende soorten deeg, het kloppen eieren en eiwit of het mengen ingrediënten.
De mengkom en hulpstukken zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het apparaat heeft een bruikbare inhoud 10 liter met capaciteit tot 4 kg deeg (of 2,5 kg bloem).
Het apparaat is uitgevoerd met verwijderbare kom - voor eenvoudig vullen, legen en schoonmaken - en heeft praktische bediening met digitale displays, waarmee de 3 standen voor kneden, kloppen en mengen eenvoudig instelbaar zijn en kan worden gekozen uit wel 10 snelheden.
Met de hendel aan de zijkant kan de kom eenvoudig op zijn plaats worden gehesen. Ook heeft de planeetmenger diverse veiligheidsschakelaars en beveiligingen voor extra zeker en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 4kg/10L | 10 Snelheden | Verwijderbare Kom | 0.75kW (230V) | 447x518x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De mengkom en hulpstukken zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het apparaat heeft een bruikbare inhoud 10 liter met capaciteit tot 4 kg deeg (of 2,5 kg bloem).
Het apparaat is uitgevoerd met verwijderbare kom - voor eenvoudig vullen, legen en schoonmaken - en heeft praktische bediening met digitale displays, waarmee de 3 standen voor kneden, kloppen en mengen eenvoudig instelbaar zijn en kan worden gekozen uit wel 10 snelheden.
Met de hendel aan de zijkant kan de kom eenvoudig op zijn plaats worden gehesen. Ook heeft de planeetmenger diverse veiligheidsschakelaars en beveiligingen voor extra zeker en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Bruto inhoud | 10 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 4 kg (deeg) / 2,5 kg (bloem) |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 41,5 kg |
| Breedte | 447 mm |
| Diepte | 518 mm |
| Hoogte | 690 mm |
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 4kg/10L | 10 Snelheden | Verwijderbare Kom | 0.75kW (230V) | 447x518x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7534.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242975992 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







