Combisteel Planeetmenger | 10.5kg/30l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.5kw (230v) | 488x556x795(h)mm
€1.300,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Planeetmenger | 10.5kg/30l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.5kw (230v) | 488x556x795(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.300,00 excl. btw
€1.573,00 incl. btw
Of €524,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7534.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voordelige CombiSteel planeetmenger met capaciteit 20 liter combineert relatief compacte afmetingen met krachtige prestaties voor professioneel dagelijks gebruik. Dankzij de robuuste stalen behuizing met witte coating en de stabiele, niet-verrijdbare constructie is deze mixer uitermate geschikt voor bakkerijen, horecakeukens en grootkeukens waar betrouwbaar mengen, kloppen en kneden essentieel is.
De mixer is uitgerust met een verwijderbare 30 liter mengkom en wordt standaard geleverd met een deeghaak, bolgarde en platte mengarm. De kom is geschikt voor de verwerking maximaal 10,5 kg deeg (7 kg bloem) en biedt daarmee ruime capaciteit voor uiteenlopende bereidingen. En de drie instelbare snelheden 99, 177 en 419 RPM zorgen daarbij voor optimale controle tijdens elk mengproces.
De eenvoudige draaiknopbediening maakt het werken overzichtelijk en gebruiksvriendelijk en dankzij de stekkerklare 230V-aansluiting is de planeetmenger direct inzetbaar, terwijl de afneembare mengkom het reinigen en onderhouden vereenvoudigt. Hierdoor vormt deze CombiSteel planeetmenger een praktische en veelzijdige oplossing voor professionele keukens.
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 10.5kg/30L | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.5kW (230V) | 488x556x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De mixer is uitgerust met een verwijderbare 30 liter mengkom en wordt standaard geleverd met een deeghaak, bolgarde en platte mengarm. De kom is geschikt voor de verwerking maximaal 10,5 kg deeg (7 kg bloem) en biedt daarmee ruime capaciteit voor uiteenlopende bereidingen. En de drie instelbare snelheden 99, 177 en 419 RPM zorgen daarbij voor optimale controle tijdens elk mengproces.
De eenvoudige draaiknopbediening maakt het werken overzichtelijk en gebruiksvriendelijk en dankzij de stekkerklare 230V-aansluiting is de planeetmenger direct inzetbaar, terwijl de afneembare mengkom het reinigen en onderhouden vereenvoudigt. Hierdoor vormt deze CombiSteel planeetmenger een praktische en veelzijdige oplossing voor professionele keukens.
Specificaties
| Kantelbare kop | Nee |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit | 10,5 kg (deeg) / 7 kg (bloem) |
| Bruto inhoud | 30 liter |
| Snelheid/-heden | 3 |
| Rotatiesnelheid | 99, 177, 419 RPM |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 58 kg |
| Breedte | 488 mm |
| Diepte | 556 mm |
| Hoogte | 795 mm |
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 10.5kg/30L | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.5kW (230V) | 488x556x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7534.0035 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


