Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1836x760x738(h)mm
€107,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1836x760x738(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€107,99 excl. btw
€130,67 incl. btw
Of €43,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | HZ169 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze inklapbare buffettafel Bolero is de ideale oplossing om de cateringcapaciteit in enkele seconden te vergroten. De tafel is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en gaat in een handomdraai plat naar volledig gemonteerd. Dit is een enorme tijdbespaarder wanneer er tijdens drukke periodes op korte termijn extra ruimte nodig is voor gasten of presentaties.
De tafel biedt comfortabel plaats aan 6 personen en is door de robuuste constructie sterk genoeg om zware belastingen tot 200 kg te dragen. Het poedergecoate stalen frame en de vergrendelbare scharnierpoten voorkomen wiebelen of doorbuigen, terwijl de niet-afgevende voetdoppen wegglijden tegengaan en de vloer beschermen.
Het zwarte tafelblad is gemaakt HDPE (hogedichtheidspolyethyleen), wat zorgt voor uitstekende krasbestendigheid en duurzaamheid in alle weersomstandigheden. Na gebruik maakt het centrale vouwontwerp het opbergen snel en eenvoudig; de tafel is volledig dubbel te klappen en daardoor zeer compact op te slaan.
Deze inklapbare buffettafel is perfect voor buffetten, feesten en festivals. Het model voldoet aan de norm BSEN 581-3:2017, wat garandeert dat de tafel voldoet aan alle eisen voor veiligheid, sterkte en duurzaamheid voor professioneel contractgebruik.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1836x760x738(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De tafel biedt comfortabel plaats aan 6 personen en is door de robuuste constructie sterk genoeg om zware belastingen tot 200 kg te dragen. Het poedergecoate stalen frame en de vergrendelbare scharnierpoten voorkomen wiebelen of doorbuigen, terwijl de niet-afgevende voetdoppen wegglijden tegengaan en de vloer beschermen.
Het zwarte tafelblad is gemaakt HDPE (hogedichtheidspolyethyleen), wat zorgt voor uitstekende krasbestendigheid en duurzaamheid in alle weersomstandigheden. Na gebruik maakt het centrale vouwontwerp het opbergen snel en eenvoudig; de tafel is volledig dubbel te klappen en daardoor zeer compact op te slaan.
Deze inklapbare buffettafel is perfect voor buffetten, feesten en festivals. Het model voldoet aan de norm BSEN 581-3:2017, wat garandeert dat de tafel voldoet aan alle eisen voor veiligheid, sterkte en duurzaamheid voor professioneel contractgebruik.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Zwart |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | B 1836 x D 760 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Breedte | 1836 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 743 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1836x760x738(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | HZ169 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


