Santos Koffiemolen Rvs | 600w | Met Zakken Vulhouder | 220x320x700(h)mm
€1.380,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Koffiemolen Rvs | 600w | Met Zakken Vulhouder | 220x320x700(h)mm | 220x320x700(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.380,00 excl. btw
€1.669,80 incl. btw
Of €556,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze krachtige industriekoffiemolen met zakken vulhouder is ideaal voor bijv. delicatessenwinkels, de kleinere koffiebranders etc.. de maling is eenvoudig in te stellen met behulp de maalknop, vervaardigd roestvrij materiaal.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Productie capaciteit: 014kg/uur
Inhoud kg: 1 kg
gewicht netto product: 18 kg
Materiaal: RVS
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 60cm
Lengte verpakking: 300cm
Breedte verpakking: 45cm
Gewicht verpakking: 20 kg
Geluidsniveau: 74dB
Afmeting: 220x320x700(h)mm
Bestel de SANTOS Koffiemolen RVS | 600W | Met zakken vulhouder | 220x320x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Productie capaciteit: 014kg/uur
Inhoud kg: 1 kg
gewicht netto product: 18 kg
Materiaal: RVS
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 60cm
Lengte verpakking: 300cm
Breedte verpakking: 45cm
Gewicht verpakking: 20 kg
Geluidsniveau: 74dB
Afmeting: 220x320x700(h)mm
Specificaties
| Breedte | 320mm |
|---|---|
| Diepte | 250mm |
| Hoogte | 700mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 370W |
| Gewicht | 18kg |
Bestel de SANTOS Koffiemolen RVS | 600W | Met zakken vulhouder | 220x320x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408012 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
