Emga Steelpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | 1.3l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø160x85(h)mm
€15,20
€12,92
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Steelpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | 1.3l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø160x85(h)mm
OP VOORRAAD
€15,20
U bespaart €2,28 (15%)
€12,92 excl. btw
€15,63 incl. btw
Of €5,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 862600 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze steelpan met glazen deksel en schenktuit EMGA combineert stijl en functionaliteit in één. Ideaal voor het verwarmen sauzen, melk of kleine porties, en perfect om rechtstreeks te serveren aan tafel. De pan is vervaardigd uit hoogwaardig gegoten aluminium en voorzien een sterke antiaanbaklaag voor moeiteloos koken en eenvoudig schoonmaken. De stevige roestvrijstalen steel ligt comfortabel in de hand en biedt een veilige grip. Geschikt voor alle warmtebronnen: gas, elektrisch, keramisch, inductie en halogeen. Vaatwasmachinebestendig voor extra gebruiksgemak.
Bestel de EMGA Steelpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 1.3L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø160x85(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Steelpan |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium (gegoten) |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Sandwichbodem | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, halogeen |
| Bruto inhoud | 1,3 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,56 kg |
| Diameter | 160 mm |
| Hoogte | 85 mm |
Bestel de EMGA Steelpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 1.3L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø160x85(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 862600 |
| EAN / Barcode | 08711252191058 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





