Vogue Sauteuse | Rvs | Div. Warmtebronnen | ø300x100(h)mm
€56,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Sauteuse | Rvs | Div. Warmtebronnen | ø300x100(h)mm
OP VOORRAAD
€56,99 excl. btw
€68,96 incl. btw
Of €22,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | FB699 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Praktische en voordelige RVS hapjespan Vogue, ideaal voor het bakken verschillende gerechten, garnalen tot groenten en vlees. Het extra handvat maakt het eenvoudig om de pan op te tillen, ook als deze vol zware ingrediënten zit. Het zeer sterke RVS is eenvoudig schoon te maken en houdt warmte uitstekend vast.
Bestel de Vogue Sauteuse | RVS | Div. Warmtebronnen | Ø300x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Sauteuse |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Antiaanbaklaag | Nee |
| Warmtebronnen | Gas, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 5,1 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Gewicht | 2,07 kg |
| Diameter | 300 mm |
| Hoogte | 100 mm |
Bestel de Vogue Sauteuse | RVS | Div. Warmtebronnen | Ø300x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | FB699 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


