Vogue Sauteuse | Triwall | Rvs/aluminium | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø140x70(h)mm
€38,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Sauteuse | Triwall | Rvs/aluminium | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø140x70(h)mm
OP VOORRAAD
€38,39 excl. btw
€46,45 incl. btw
Of €15,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | U244 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Onderdeel het premium Vogue TRIWALL assortiment, deze 0,9 liter / 140 mm sauspan is een geweldige aanvulling op elke professionele keuken kookcollectie. Met een aluminium thermokern geklemd tussen roestvrijstalen wanden bevordert de pan een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots, waardoor het ideaal is voor allerlei kook- en opwarmtaken.
Ongelooflijk sterk en duurzaam, de Vogue TRIWALL sauspan heeft een geklonken klikkenkoel handvat waarmee je de pan gemakkelijk kunt verplaatsen. En omdat het handvat een handige ophanghaak heeft, is het gemakkelijk om de pan snel op te bergen of te pakken wanneer hij nodig is. Wanneer het tijd is, kan de pan ook gereinigd worden in de commerciële vaatwasser, dus het is ook makkelijk te onderhouden. Let op: deksel wordt apart verkocht.
Bestel de Vogue Sauteuse | TRIWALL | RVS/Aluminium | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø140x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ongelooflijk sterk en duurzaam, de Vogue TRIWALL sauspan heeft een geklonken klikkenkoel handvat waarmee je de pan gemakkelijk kunt verplaatsen. En omdat het handvat een handige ophanghaak heeft, is het gemakkelijk om de pan snel op te bergen of te pakken wanneer hij nodig is. Wanneer het tijd is, kan de pan ook gereinigd worden in de commerciële vaatwasser, dus het is ook makkelijk te onderhouden. Let op: deksel wordt apart verkocht.
Specificaties
| Serie | Vogue TRIWALL |
|---|---|
| Soort pan | Sauteuse |
| Materiaal | RVS, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 0,9 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,73 kg |
| Diameter | 140 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de Vogue Sauteuse | TRIWALL | RVS/Aluminium | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø140x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | U244 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


