Vogue Steelpan | Tri Wall | Koper | 3.3l | Gas/inductie | ø200x100(h)mm
€62,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Steelpan | Tri Wall | Koper | 3.3l | Gas/inductie | ø200x100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€62,99 excl. btw
€76,22 incl. btw
Of €25,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | FS667 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hoge kwaliteit driewandige koperen steelpan uit de TRI WALL serie Vogue. Gemaakt aluminium thermocore ingeklemd tussen RVS, met een buitenste laag kopercoating en geklonken koelblijvende handgrepen. De drievoudige wandconstructie deze koperen pannen zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots tijdens het koken voor consistente prestaties. Binnenkant met geborstelde afwerking en slijtvaste, spiegelgepolijste koperen buitenkant. Inductie geschikte basis voor maximale flexibiliteit en efficiëntie het koken.
Bestel de Vogue Steelpan | TRI WALL | Koper | 3.3L | Gas/Inductie | Ø200x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Vogue TRI WALL |
|---|---|
| Soort pan | Steelpan |
| Materiaal | Koper, RVS, aluminium |
| Antiaanbaklaag | Nee |
| Warmtebronnen | Gas, inductie |
| Bruto inhoud | 3,3 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 1,09 kg |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 100 mm |
Bestel de Vogue Steelpan | TRI WALL | Koper | 3.3L | Gas/Inductie | Ø200x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | FS667 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


