Vogue Steelpan | Rvs/aluminium | 8L | Div. Warmtebronnen | ø280x136(h)mm
€52,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Steelpan | Rvs/aluminium | 8L | Div. Warmtebronnen | ø280x136(h)mm
OP VOORRAAD
€52,99 excl. btw
€64,12 incl. btw
Of €21,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | M946 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS pannen Vogue bieden professionele kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs en zijn daarom ideaal voor zowel professionele keukens als voor in huis. De pannen zijn gemaakt stevig, 18/10 RVS en daarom zeer robuust. Met koelblijvend, gelast handvat om ze eenvoudig en veilig te verplaatsen. Deksel (GAS-M951) is apart verkrijgbaar.
Bestel de Vogue Steelpan | RVS/Aluminium | 8L | Div. Warmtebronnen | Ø280x136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Steelpan |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 8 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gelast |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Diameter | 280 mm |
| Hoogte | 136 mm |
Bestel de Vogue Steelpan | RVS/Aluminium | 8L | Div. Warmtebronnen | Ø280x136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | M946 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


