Vogue Steelpan | Rvs/aluminium | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø140x70(h)mm
€28,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Steelpan | Rvs/aluminium | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø140x70(h)mm
OP VOORRAAD
€28,49 excl. btw
€34,47 incl. btw
Of €11,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | M922 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zware Vogue 18/10 steelpan biedt hoge kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid – ideaal voor professioneel gebruik. Gemaakt roestvrij staal met uitstekend warmtebehoud voor een gelijkmatige en precieze kookprestatie. Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie, en daardoor energiezuinig in gebruik.
De gelaste, koelblijvende handgreep zorgt dat je de pan veilig kunt verplaatsen. Dankzij de handige schenktuit giet je vloeistoffen gecontroleerd en zonder morsen. Het ophanggaatje maakt opbergen eenvoudig, en na gebruik mag de pan gewoon in de vaatwasser – handig tijdens drukke services.
Bestel de Vogue Steelpan | RVS/Aluminium | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø140x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De gelaste, koelblijvende handgreep zorgt dat je de pan veilig kunt verplaatsen. Dankzij de handige schenktuit giet je vloeistoffen gecontroleerd en zonder morsen. Het ophanggaatje maakt opbergen eenvoudig, en na gebruik mag de pan gewoon in de vaatwasser – handig tijdens drukke services.
Specificaties
| Soort pan | Steelpan |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 0,9 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gelast |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Diameter | 140 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de Vogue Steelpan | RVS/Aluminium | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø140x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | M922 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


