Santos Koffiemolen Rvs N.1 | 510w | Met Kunststof Opvangbak | 250x320x550(h)mm
€1.230,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Koffiemolen Rvs N.1 | 510w | Met Kunststof Opvangbak | 250x320x550(h)mm | 250x320x550(h)mm | RVS/Kunststof
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.230,00 excl. btw
€1.488,30 incl. btw
Of €496,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408001 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze krachtige koffiemolen is eenvoudig in gebruik, efficiënt en heeft een traditioneel uiterlijk, stel de gewenste maling in middels de maalknop en na het malen wordt de koffie opgevangen in een kunststof opvangbak die eenvoudig te verwijderen is, vervaardigd uit roestvrij materiaal.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Product capaciteit: 014kg/uur
Inhoud: 1 kg
Gewicht netto: 14 kg
Materiaal: RVS
Hoogte verpakking: 58cm
Lengte verpakking: 30cm
Breedte verpakking: 41 cm
Gewicht verpakking: 15 kg
Geluidsniveau: 74dB
Afmeting: 250x320x550(h)mm
Bestel de SANTOS Koffiemolen RVS N.1 | 510W | met kunststof opvangbak | 250x320x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Product capaciteit: 014kg/uur
Inhoud: 1 kg
Gewicht netto: 14 kg
Materiaal: RVS
Hoogte verpakking: 58cm
Lengte verpakking: 30cm
Breedte verpakking: 41 cm
Gewicht verpakking: 15 kg
Geluidsniveau: 74dB
Afmeting: 250x320x550(h)mm
Specificaties
| Breedte | 320mm |
|---|---|
| Diepte | 250mm |
| Hoogte | 550mm |
| Voltage | 230V |
| Wayy | 510W |
| Gewicht | 14kg |
Bestel de SANTOS Koffiemolen RVS N.1 | 510W | met kunststof opvangbak | 250x320x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408001 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

