Buffalo Koffie-/kruidenmolen | 0.55l | Vaste Snelheid (20.000rpm) | 0.75kw (230v) | 166x183x317(h)mm
€234,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Koffie-/kruidenmolen | 0.55l | Vaste Snelheid (20.000rpm) | 0.75kw (230v) | 166x183x317(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€234,00 excl. btw
€283,14 incl. btw
Of €94,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CU476 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Of je nu koffiebonen of je eigen speciale kruidenmix maalt, de Buffalo kruiden- en koffiemolen is een krachtige optie voor professionele keukens. Met zijn zeer duurzame motor 750 Watt en sterke RVS messen is de molen ontworpen om een snelheid 20.000 RPM te bereiken, wat betekent dat de inhoud binnen enkele seconden gemakkelijk kan worden gemalen. De molen biedt de keuze tussen een continu- of pulsstand om naar wens zéér precies of handsfree te kunnen werken.
Een krachtige, gebruiksvriendelijke molen met veiligheidsvergrendeling, sterke RVS maalkom met opbergdeksel en cool-touch siliconen hoezen; perfect voor zowel thuisgebruik als commerciële keukens!
Bestel de Buffalo Koffie-/Kruidenmolen | 0.55L | Vaste Snelheid (20.000RPM) | 0.75kW (230V) | 166x183x317(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Een krachtige, gebruiksvriendelijke molen met veiligheidsvergrendeling, sterke RVS maalkom met opbergdeksel en cool-touch siliconen hoezen; perfect voor zowel thuisgebruik als commerciële keukens!
Specificaties
| Vulinhoud | 0,55 liter |
|---|---|
| Regelbare snelheid | Nee |
| Rotatiesnelheid | 20.000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Kunststof (behuizing, deksel), RVS (mes, maalkom) |
| Vermogen | 0,75 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 317 mm |
Bestel de Buffalo Koffie-/Kruidenmolen | 0.55L | Vaste Snelheid (20.000RPM) | 0.75kW (230V) | 166x183x317(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CU476 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


