Hendi Staafmixer | 7 Snelheden (8.500-16.500rpm) | Staaflengte 225mm | Cap. 3L | 1kw (230v) | Turbofunctie | ø65x425(h)mm
€98,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Staafmixer | 7 Snelheden (8.500-16.500rpm) | Staaflengte 225mm | Cap. 3L | 1kw (230v) | Turbofunctie | ø65x425(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€98,50 excl. btw
€119,19 incl. btw
Of €39,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221181 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI staafmixer met spiraalkoord kan tot 16.500 RPM mixen, wat resulteert in maximale prestaties voor professionele keukens. Met een duurzame RVS behuizing en dubbel blad biedt deze blender een mengcapaciteit tot 3 liter. Het handige spiraalsnoer zorgt ervoor dat het snoer nooit in de weg staat. De instelbare snelheid en het gemakkelijk afleesbare LCD-display maken het een betrouwbare keuze voor chef-koks die precisie en prestaties nodig hebben.
Bestel de HENDI Staafmixer | 7 Snelheden (8.500-16.500RPM) | Staaflengte 225mm | Cap. 3L | 1kW (230V) | Turbofunctie | Ø65x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Bedraad |
|---|---|
| Capaciteit | ≤ 3 liter |
| Snelheid/-heden | 7 + turbofunctie |
| Rotatiesnelheid | 8500 - 16500 RPM |
| Bediening | Digitaal |
| Staaf-/gardelengte | 225 mm |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS) |
| Bijgesloten | Mixstaaf |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 100 cm |
| Gewicht | 0,64 kg |
| Diameter | 65 mm |
| Hoogte | 425 mm |
Bestel de HENDI Staafmixer | 7 Snelheden (8.500-16.500RPM) | Staaflengte 225mm | Cap. 3L | 1kW (230V) | Turbofunctie | Ø65x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221181 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


