Bartscher Staafmixerset | Incl. Wandhouder + Messenverwijderingsset | Regelbare Snelheid (max. 19.000rpm) | Staaflengte 410mm | Cap. 120l | 0.85kw (230v) | 270x130x480(h)mm
€319,00
€239,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Staafmixerset | Incl. Wandhouder + Messenverwijderingsset | Regelbare Snelheid (max. 19.000rpm) | Staaflengte 410mm | Cap. 120l | 0.85kw (230v) | 270x130x480(h)mm | 0.85kW
GRATIS VERZENDING
€319,00
U bespaart €79,75 (25%)
€239,25 excl. btw
€289,49 incl. btw
Of €96,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 130151 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze krachtige staafmixer kan in één handeling tot wel 120 liter worden verwerkt. Dankzij de traploze snelheidsregeling kunnen groenten naar wens worden gehakt of gemixt en kunnen soepen, sauzen, dipsauzen en dressings worden gepureerd.
Bestel de Bartscher Staafmixerset | Incl. Wandhouder + Messenverwijderingsset | Regelbare Snelheid (Max. 19.000RPM) | Staaflengte 410mm | Cap. 120L | 0.85kW (230V) | 270x130x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Bedraad |
|---|---|
| Capaciteit | ≤ 120 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | ≤ 19000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 410 mm (staaf) |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof (behuizing), RVS (staaf/mes) |
| Bijgesloten | Mixstaaf, ophangrek, messenverwijderingsset |
| Aansluitwaarde | 0,85 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 210 cm |
| Gewicht | 4,85 kg |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 480 mm |
Bestel de Bartscher Staafmixerset | Incl. Wandhouder + Messenverwijderingsset | Regelbare Snelheid (Max. 19.000RPM) | Staaflengte 410mm | Cap. 120L | 0.85kW (230V) | 270x130x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 130151 |
| EAN / Barcode | 4015613829326 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











