Combisteel Staafmixer | Hm-65 | Vaste Snelheid (11.000rpm) | Staaflengte 500mm | 0.65kw (230v) | 146x120x890(h)mm
€398,00
€298,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Staafmixer | Hm-65 | Vaste Snelheid (11.000rpm) | Staaflengte 500mm | 0.65kw (230v) | 146x120x890(h)mm | 0.65kW
GRATIS VERZENDING
€398,00
U bespaart €99,50 (25%)
€298,50 excl. btw
€361,19 incl. btw
Of €120,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7067.0020 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Upgrade je keukengereedschap met de CombiSteel HM-65 heavy duty staafmixer, een veelzijdig apparaat dat is ontworpen om optimaal gemak en robuuste efficiëntie te brengen in allerlei bak- en kooktoepassingen. Deze handmixer is de perfecte oplossing om allerlei heerlijke lekkernijen te creëren en voegt tegelijkertijd een praktisch tintje toe aan je keuken.
Het lichtgewicht ontwerp zorgt voor een gemakkelijk te manoeuvreren en op te bergen apparaat en de hoogwaardige RVS mengstaaf levert consistente mengresultaten. Daarnaast heeft de staafmixer een ergonomisch handvat voor comfortabele grip, ook langere mengsessies.
Ontdek het plezier moeiteloos mixen, of het nu om professioneel of (intensief) thuisgebruik gaat. Deze staafmixer is ontworpen om keukentaken tot een fluitje een cent te maken. Bovendien is een opzetstuk met dubbele garde los verkrijgbaar, voor nóg meer flexibiliteit!
Bestel de CombiSteel Staafmixer | HM-65 | Vaste Snelheid (11.000RPM) | Staaflengte 500mm | 0.65kW (230V) | 146x120x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het lichtgewicht ontwerp zorgt voor een gemakkelijk te manoeuvreren en op te bergen apparaat en de hoogwaardige RVS mengstaaf levert consistente mengresultaten. Daarnaast heeft de staafmixer een ergonomisch handvat voor comfortabele grip, ook langere mengsessies.
Ontdek het plezier moeiteloos mixen, of het nu om professioneel of (intensief) thuisgebruik gaat. Deze staafmixer is ontworpen om keukentaken tot een fluitje een cent te maken. Bovendien is een opzetstuk met dubbele garde los verkrijgbaar, voor nóg meer flexibiliteit!
Specificaties
| Serie | CombiSteel HM-65 |
|---|---|
| Type | HM-65-50 |
| Uitvoering | Bedraad |
| Snelheid/-heden | Vast |
| Rotatiesnelheid | 11.000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 500 mm |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof (behuizing), RVS (schacht/mes) |
| Bijgesloten | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde | 0,65 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 146 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 890 mm |
Bestel de CombiSteel Staafmixer | HM-65 | Vaste Snelheid (11.000RPM) | Staaflengte 500mm | 0.65kW (230V) | 146x120x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7067.0020 |
| EAN / Barcode | 7422242974957 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







